031-36759048
نرم افزار مدیریت ثبت نام مدارس
نرم افزار مدیریت مدارس

اعمال هوشمند تخفیف شهریه دانش آموز

در پی جدیدترین تغییرات سامانه امور شهریه و مالی مدارس همکلاسی، اکنون این قابلیت به سامانه اضافه شد که تخفیف های فردی و گروهی (بر حسب گروه بندی های کاربران) به هنگام صدور فاکتور شهریه به صورت خودکار در سیستم اعمال شود. بدین ترتیب که مدیر سامانه یا حسابدار مدرسه ابتدا یک تخفیف دلخواه در بازه ی زمانی مشخص برای فرد یا گروهی در سیستم تعریف می نماید. این تخفیف ممکن است به صورت مبلغ ثابت یا درصدی از کل شهریه باشد. سپس هنگام صدور فاکتور شهریه به صورت خودکار برای شهریه های مجاز مبلغ تخفیف برای کاربران موردنظر (که به صورت مستقیم نام آن ها یا گروه کاربری شان مشخص شده است) در فاکتور صادره اعمال می گردد و در کلیه گزارش های سیستم قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود.

یکی از کارکردهای اصلی این ویژگی امکان تعریف تخفیف های دلخواه به صورت کلی برای گروه خاصی از کاربران است، مثلا ممکن است در یک مدرسه برای فرزندان فرهنگیان ۱۰ درصد و برای فرزندان شهدا ۲۰ درصد تخفیف شهریه درنظر گرفته شود که این ویژگی امکان مدیریت و اعمال خودکار کلیه این تخفیفات در سیستم به همراه گزارش گیری کامل را در اختیار مدیر و مسئول امور مالی مدرسه قرار می دهد.

بدین ترتیب یک گام مهم دیگر در راستای کاربردی تر کردن نرم افزار یکپارچه مدیریت امور مالی مدارس غیرانتفاعی و غیردولتی، هیئت امنایی و حتی مدارس دولتی برداشته شد.

  • School Software
  • School Software

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *