031-36759048
نرم افزار مدیریت ثبت نام مدارس
نرم افزار مدیریت مدارس

دبستان غیر دولتی دخترانه ایران فردا استان فارس به همکلاسی پیوست

پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی دخترانه ایران فردا از سال ۱۳۸۵ با یاری پروردگار فعالیت خود را در استان فارس آغاز نموده است. مدرسه در فضایی با مساحت بیش از ۵۵۰  متر مربع گسترده شده است که شامل کارگاه کامپیوتر ، آزمایشگاه ،  کتابخانه ، نمازخانه ، اتاق بهداشت و … می باشد. موسس مدرسه سرکار خانم پروین کریمی می باشند، که دارای سوابق متعدد مدیریتی در آموزش و پرورش بوده و با گردآوری کادری مجرب زمینه های پیشرفت و تعالی سریع مجموعه را فراهم آورده اند.
بهره گیری از امکانات نوین آموزشی ( کلاس های هوشمند ) و تدریس الکترونیکی ( تولید محتوای الکترونیکی بر اساس آخرین سرفصل های درسی و استفاده از نرم افزار ها و فیلم های آموزشی  موجود )، در کنار کیت های آموزشی، لوازم آزمایشگاهی و اردو های علمی، امکان یادگیری فعال دانش آموزان را فراهم آورده است.
وجود کلاس های فوق برنامه زبان انگلیسی، کامپیوتر ،خلاقیت ، رباتیک و نجوم در خلال برنامه درسی، موجب تنوع آموزش و کشف استعداد های دانش آموزان گردیده است.
نصب سامانه هوشمند مدیریتی مدرسه و همچنین وجود وب سایت مدرسه و امکان آگاهی سریع، جامع و بدون محدودیت زمانی اولیاء از فعالیت ها، عملکرد و وضعیت دانش آموز در طول سال تحصیلی و تحلیل های مختلف آماری از روند پیشرفت علمی، تربیتی، پرورشی و ورزشی دانش آموز از جمله اقدامات دیگر  گروه آموزشی ایران فردا جهت رفاه اولیاء محترم بشمار می آید.

پیش دبستانی و دبستان غیردولتی دخترانه ایران فردا 

  • School Software
  • School Software

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *