031-36759048
نرم افزار مدیریت ثبت نام مدارس
نرم افزار مدیریت مدارس

دبیرستان دخترانه دوره اول دارالقرآن الکریم

دبیرستان دخترانه دارالقرآن موسطه اول باتعداد ۱۵۵ نفر دانش آموز در دو پایه هفتم و هشتم  مشغول فعالیت است. شرایط پذیرش دانش آموزان در این مدرسه:

۱- معدل بالای ۱۹٫۵۰ یا خیلی خوب در این سیستم توصیفی

۲- قبولی در آزمون ورودی و محاسبه حضوری

۳- تقیّد به چادر

با ارائه روش تدریس فعال توسط دبیران مجرب این مدرسه و پیگیری های خانواده ها و تلاش دانش آموزان، چه از بعد علمی و چه از لحاظ پرورشی مدرسه در سطح بالایی قرار دارد.

همچنین دانش آموزان در مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری موفق به کسب رتبه های منطقه ای و استانی میشوند.

مدارس وابسته به دارالقران با هدف نشر فرهنگ قرآن و عترت بر پایه گفتار پیامبر عزیز اسلام (ص) در حدیث شریف ثقلین بنیانگذاری شده است ( من دو چیز گرانبها نزد شما به امانت می گذارم که هرگز از یکدیگر جدا نمی شوندیکی کتاب خدا قرآن و دیگری عترت و اهل بیتم تا هردو با هم بر من بر حوض کوثر وارد شوند.) براین اساس این مدارس در جهت تقویت دینی عزیزان شما گامهای جدی و دینی بر دارد یکی از ابتکارات در این زمینه اختصاص دو ساعت در هفته در برنامه هفتگی به کلاس پرورشی می باشد. محتوای این کلاس بر پنج محور می باشد.(اعتقادات ، قرآن – عترت ، احکام و عبادات ، آداب و اخلاق اسلامی) این مطالب مطابق با شرایط سنی هماهنگ با کتب درسی و به دور از هرگونه افراط و تفریط و دلزدگی با حفظ طراوت و نشاط دانش آموزان برنامه ریزی شده است.

دبیرستان دخترانه دارالقرآن الکریم

  • School Software
  • School Software

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *