031-36759048
نرم افزار مدیریت ثبت نام مدارس
نرم افزار مدیریت مدارس

دبیرستان پسرانه غیردولتی امیرالمومنین به خانواده همکلاسی پیوست

مرکز آموزشی «امام امیرالمومنین علیه السلام» درسال ۱۳۷۹ تاسیس گردید و با نظر به پایبندی به ارزش های اسلامی، اعتقاد به ولایت فقیه،حفظ آرمان های بنیانگذار انقلاب و شهدا و با هدف بلند ارتقای سطح علمی و اخلاقی نوجوانان میهن اسلامی شکل گرفت تا جایی که درسال ۱۳۸۰ به عنوان مدرسه ممتاز کشوری معرفی گردید.
در سال ۱۳۸۰ مرکز پیش دانشگاهی پسرانه ضمیمه دبیرستان گردید ودرهمان سال در روند توسعه مقاطع آموزشی، واحد راهنمایی پسرانه نیز شروع به فعالیت نمود. درسال ۱۳۸۱ دبیرستان دخترانه با عقیده (حجاب چادر ، پوشش برتر) برنامه کار ی خود را آغاز کرد.
دبیرستان پسرانه غیردولتی امیرالمومنین با لطف خداوند متعال و یاری بهترین کادر آموزشی – اداری توانست در کوتاهترین زمان با موسسات آموزشی مطرح در سطح شهر رقابت کند زیرا از همان ابتدا عقیده بر این بود که در سایه پرورش دانش آموزان خوب می توان مسایل آموزشی برتر را ارایه نمود.
اعتقاد به رعایت موازین اسلامی و مقررات آموزش و پرورش، حسن رفتار و اخلاق،انجام فرایض دینی، قانونمندی، نظم و انضباط، توجه به مسایل پوشش و ظاهر آراسته و مناسب، ترغیب و رقابت سالم بین تمامی دانش آموزان در همه ی زمینه های علمی،فرهنگی،هنری و ورزشی،ارتباط فعال با اولیاء در جهت تبادل نظر و مشارکت خرد جمعی اولیاء در مدیریت مرکز آموزشی در مکان مقدس مدرسه و خانه همه و همه حسن فعالیت های دبیرستان پسرانه غیردولتی امیرالمومنین را میرساند.

  • School Software
  • School Software

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *