می دانیم که بالا بردن دانش فنی کاربران باعث افزایش بهره وری آنها می شود و این امر بدون آموزش نرم افزار بصورت کامل و جامع توسط کارشناسان خبره و ابزارهای آموزشی محقق نخواهد شد. تمامی سعی ما بر آن بوده است که بهترین امکانات آموزش نرم افزار همکلاسی را در اختیار کاربران قرار دهیم .

1 . بسته آموزشی نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند

بسته آموزشی نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند همکلاسی شامل راهنمای جامع استفاده از سامانه همکلاسی ویژه مدیران، معلمان، دانش آموزان و اولیا می باشد. در این راهنمای آموزش نرم افزار تمامی مطالب و نکات بصورت ساده و کاربردی نوشته شده است. و همچنین شامل آموزش سامانه، از طریق فیلم های آموزشی می باشد که کمک بسزایی در روند آموزش کاربران دارد.

2 . آموزش نرم افزار بصورت حضوری

یکی دیگر از امکانات آموزشی شرکت، اعزام کارشناس به مدارس است که آموزش های لازم در خصوص استفاده از سامانه نرم افزاری به صورت حضوری به کاربران ارائه می شود.

3 . آموزش نرم افزار از طریق تلفن

این امکان برای مدیران فراهم شده است که در صورت مواجه شدن با ابهامات و سوالاتی که خارج از آموزش های بسته ی آموزشی می باشد با کارشناسان آموزش  تماس حاصل نموده و  سوالات خود را مطرح کنند.

4 . آموزش نرم افزار از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی

در یک بازه های زمانی مشخص شرکت اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی می نماید که در این کارگاه های، آموزش های تکمیلی و جلسات پرسش و پاسخ صورت می پذیرد.

 

آموزش نرم افزار